ZdrowyZwierz.pl

O Nas

/ Kim jesteśmy

COBA Diagnostyka –  to nowoczesne i profesjonalne laboratorium weterynaryjne. Celem naszych działań jest wykonywanie usług według ogólnoświatowych standardów badań z zakresu diagnostyki weterynaryjnej. Dążymy do tego, aby badania laboratoryjne były powszechne,  dostępne dla każdego hodowcy, co w naszej ocenie przyczyni się do poprawy ogólnego stanu zdrowia zwierząt.

W ramach szczególnej współpracy z hodowcami gołębi pocztowych oraz ptactwa ozdobnego i drapieżnego, nasze laboratorium powołało do życia sekcję HGP Ferajna, która skupia się na potrzebach i problemach tych hodowców.

Wykonujemy badania mikrobiologiczne, parazytologiczne oraz sekcyjne ze wskazaniem antybiotyków działających na wykryte patogeny. Nowością w naszej ofercie są badania genetyczne oraz badania krwi ptaków.

Zadaniem HGP Ferajna jest nie tylko wykonywanie badań laboratoryjnych, ale również przeprowadzanie bezpłatnych szkoleń oraz konsultacji z hodowcami, podczas których dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że takie podejście przyczyni się do utrzymania gołębi w zdrowiu i nienagannej kondycji.